Bursa Nilüfer Travesti Azra

 

Report problem
Processing your request, Please wait....


Selam değerli beyler ben Bursa travesti partneriniz AZRA. Sizlere Bursa Nilüfer travesti olarak en arzulu şekilde hizmet etmek buraya ilan verdim. Her şeye rağmen kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum umarım iyisinizdir canlarım. Sizlere konforlu evimin kapılarını sonuna kadar aralarken birlikte geçireceğimiz erotizm dolu saatler için gereken her türlü ortamı hazırlayan Bursa Nilüfer yeni travesti bayan partner olarak elimden gelen her şeyi hatta fazlasını yapacağımdan şüpheniz olmasın. Klişe sekslerden sıkılan ve benim gibi hayatında sürekli değişiklik seven baylara inanılmaz güzel ve tarifi imkansız saatler vaat ediyorum.

Birlikte geçireceğimiz anları iple çekiyorum ki inanılmaz sekse aç ve ilişkiye doyamayan bir kadınım. En içten dileklerimle Nilüfer kendi evinde görüşen travesti olarak sizleri kapıdan girdiğiniz ve çıktığınız ana kadar en iyi şekilde ağırlamak benim en asli görevimdir ve öyle de olacak bu konuda asla en ufacık bir tereddüt etmeyin. Evet beyler şimdi bu andan itibaren sizden gelecek telefonları ve davetleri bekliyorum.

Benim yerime gelmek istemezseniz Nilüfer aktif pasif ap travesti arzumu, sizlerin evine de gelebilirim ya da herhangi kaliteli ve güzel bir otelde de görüşme yapabilirim. Kalite benim için önemlidir. Asla taviz verebileceğim bir konu değildir. Arayın detayları görüşelim, birlikte harika zaman geçireceğimize eminim.

31 Aralık 2023 13:19

837 days, 6 hours

Listing ID 9126591694a08726

Yorumlar