Adana Seyhan Travesti Melek

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Siz değerli Adana travesti arayan beylere hitaben yaptığım bu sitede Adana Seyhan travesti ilanlarına da yer vermek istiyorum. Bu sebep ile kaliteli ve huzurlu bir ortamda geçirilecek her anın özel olduğunu bildiğimden inanın bana hangi salak böyle bir şeyi arama motorlarında yada diğer platformlarda yazarak girer bilmiyorum.

Her ihtimalde, hani belki bu kelimede arayan güzel insanlar da vardır diyerekten bu konuyu açayım dedim, Değerli Adana Seyhan yeni travesti sever dostlarım, hani kız telefonu buldunuz internetten diyelim ne yapacaksınız, derdiniz telaşeniz. telefonda sesini mi dinleyeceksiniz, olayınız nedir, elinize ne geçecek yada nasıl bir tatmin olma yöntemi lan bu cidden ya ben normal değilim yada diğer insanlar anormal, bu konuda inanın ne diyeceğimi bilememekteyim.

Bizzat kendi şahsına ait, Orijinal kendi resimlerini kullanan, Seyhan aktif pasif ap travesti olarak, vazgeçilmez gerçek bayan partneriniz olarak burada bulunuyorum. Seyhan merkez’ de yaşıyorum, bu sitede sizlere sunduğum bütün resimler kesinlikle bana aittir, tamamı farklı zamanlarda kendi evimde çekilmişlerdir ve fotoğraflarımda hiçbir oynama yoktur, yani beni ziyarete geldiğinizde sizi karşılayacak olan sizi mutlu edecek olan bu resimlerdeki kişidir yani benim.

8 Ocak 2024 12:26

844 days, 19 hours

Listing ID 530659be87d9e15a

Yorumlar