Adana Yüreğir Travesti Nilay

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Hayatınızda belki de bir daha yaşayamayacağınız bir Adana travesti deneyimini benimle yaşamak isterseniz size Yüreğir travesti olarak hizmet sunuyorum. Çok keyif alacağınız bir hatun olarak, harika ötesi zaman geçirebileceğiniz bir partnerim. Görüştüğünüze asla pişmanlık duymayacağınızı biliyorum, benimle bir kere görüşen bir erkek kesinlikle tekrar benimle birlikte olacağı günün hayaliyle yaşar artık.

Side anal yapan sınırsız bir travesti bayan olarak tam bir aşk kadınıyım. Yanıma geldiğinizde ana içinizden geçenleri anlatın ve benden bir şey saklamayın, tüm duygularınızı ve sakladığınız sapkın hayallerinizi duymak isterim. Böylelikle belki de o hayalleri gerçeğe dönüştürebiliriz. Gördüğünüz üzere şehveti en güzel şekilde yaşamaya ve yaşatmaya çaba sarf eden, cazibesinin hakkını seksi ve güzel giyinerek gösteren bir kadınım. Seksin tüm karanlık yollarını ezbere bilir, fantezi dünyasında yaşarım.

Bu işe ilk başladığımda anal yapmayı istemiyordum ama anal seksin hazzını bir kere alan hatun bir daha peşini asla bırakmaz. Bende ters ilişkinin tadını almış, zevkine hayran bir Adana Yüreğir yeni travesti partnerim. Seksi o kadar çok seviyorum ki sizden de aynı ihtirası ve hırsı bekliyorum. Derinden ve hızlı vuruşlarla kısa zamanda orgazma yükselip artçı şoklarıyla sarsılarak yalnızlığıma derman bulmayı tercih ediyorum.

6 Ocak 2024 10:56

737 days, 17 hours

Listing ID 82565992fddcd29f

Yorumlar