Adıyaman Aktif Pasif Travesti Mürvet

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Nedir Adıyaman travestileri ve kendisine Adıyaman yeni travestiler seçeneği sunulduğunda Adıyaman aktif pasif ap travestiler sunulmaktadır. Farz edin size Adıyaman gay partner ilanı sunduk, ama bunu yaparken kesinlikle bazı şeyleri hafife almadık.

Selam Canlarım hepinize son sıcak Adıyaman eve otele gelen travesti günlerinden kucak dolusu sevgiler yolluyorum  Ben profesyonel balık etli hatununuz Mürvet, kendime ait resimlerimle sizlerin karşısına çıktığımı bilmenizi isterim ve balık etli vücudumu siz değerli ve beylerinin beğenisine sunuyorum. Yatakta sınırları zorlamayı seven profesyonel olarak karşılıklı zevk almaktan hoşlanan partnerinin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapan kaliteli bir bayanım karşılıklı yaşayacağımız birlikteliklerde müşteri memnuniyeti benim için bir Adıyaman güzel travesti çok önemlidir.

Başından da söylediğim gibi yatakta pek yasakları olmayan ve yasaklardan da hiç hoşlanmayan bir kadınım bu nedenle de orama elleme, şunu yapma, bunu yapmıyorum gibi klişe kelimeleri benden duymayacaksınız. İlişkiye başladığımız andan ve bitirdiğimiz ana kadar yaşadığımız ilişkinin her saniyesinden keyif alacaksınız bunun size garantisini ve sözünü veriyorum.

Ben Mürvet, 29 yaşında 160 boyunda 68 kilo Adıyaman genç travesti partnerim. Görüşmelerimi kendi şık ve konforlu dairemde yapıyorum. Evimin konumu çok basittir ve bulmanız da bir o kadar kolay olacaktır, detay almak isteyen beyler arasın.

12 Şubat 2024 12:30

9014 days, 18 hours

Listing ID 12765ca0c9f3ac9f

Yorumlar