Afyon Yeni Travesti Demet

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Bu Afyon travestileri denilince akla gelenler her zaman heyecan yaratmıştır. Afyonkarahisar travesti ilanları sonucunda zevk bizi bekliyor. Bu şehir kışın biraz soğuk olsa bile Afyon aktif pasif ap travestiler sayesinde sıcak geceler sizleri bekliyor. Güzellik göreceli bir durumdur kabul ediyorum lakin öyle güzel kadınlar vardır ki, herkes için güzeldir, işte ben tam da o kadınlar arasındayım. Kendime o kadar çok güveniyorum ki, Afyon gecelik travesti olarak görüp göreceğiniz en alımlı kadınlardan bir tanesiyim.

Öncelikle çok gencim ve aşırı dinamik bir yapıya sahibim. Deyim yerinde ise yerinde duramayan fındık kurdu misali her an her yerde olabilirim. Beni Afyonkarahisar güzel travesti bayan olarak, bir yerde sabit tutmak pek de mümkün değildir. Cinsel ilişkide de neşeli ve kıpır kıpır bir kadınım. Her türlü pozisyonda her şekilde seks yapabileceğiniz lastik gibi bir kadınım. Birliktelik esnasında sizi asla fazla yasaklara boğmam ama bu demek değildir ki her türlü fanteziye de açık bir Afyon gay partnerim. Mesela anal seks kesinlikle yapmıyorum ve teklif edilmesinden dahi hoşlanmıyorum.

Benim ismim Yemin. Burada yayınlanan resimler kendime ait, ilişkide prezervatif kondom kullanmak da zorunludur canlarım. Şapkasız maalesef çıkmıyoruz, kullanmak istemeyen beyler lütfen beni aramasın, çünkü ben kullanıyorum.

12 Şubat 2024 12:40

9011 days, 11 hours

Listing ID 79365ca0fc77fd4b

Yorumlar