Antalya Finike Travesti Ayşe

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Merhaba değerli beyler, özel yaşam tarzınıza uygun Antalya travesti ilanları tercih ederek kendinizi şımartabilirsiniz. Çok güzel ve işini zevkle yapan hatunların yer aldığı Finike travesti bayanların ilanlarını sayfamızdaki travestilerin ilanları sekmesine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Konu cinsellik ve seks olduğunda ben hayatımı mükemmel denilebilecek şekilde yaşıyorum. Işıltılı güzel, ve göz kamaştırıcı bir hatun olarak buradayım ve maddi imkânlara sahip beyleri Finike yeni travesti bayan olarak mutlu ediyorum. Müşterim olarak gelen beylerden yani sizlerden beklentim beni sadece yatakta mutlu edebilmenizdir.

Finike kendi evinde görüşen travesti bayanlar için unutulmaz rolleriyle kültürel bir ikon haline gelen televizyon yıldızı, 100 yaşına haftalar kala hayata veda etti. Sevenlerini çok üzen bu acı haberi kızı söyledi. Arkadaş Finike sınırsız travesti kadın arıyorum ve söylerken gözyaşlarını tutmayıp, canım seni çok özlemeye başladım. Senin varlığın bizlere huzur, mutluluk veriyordu, ancak bizi bıraktın gittin. Kalbim her zaman seninle hayranların sevenlerin yasa boğuldu. Herkes senin için gözyaşı döküyor bir diyorum ki burada hep mutluydun. Orada da çok mutlu ol, yüzün hiç solmasın bir tanem benim.

Yorumlar