Antalya Kemer Travesti Deniz

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Antalya travesti bayanlar içerisinde bir tanesi var ki, her türlü muamelesi süper ve kendisi Antalya Kemer travesti bayan olarak hafızalarımıza kazınmış durumdadır. Kemer otele gelen travesti bayan numaraları şeklinde bir arayışa girdiğiniz vakit ilk ulaşmanız gereken hatun bu kız olmakla birlikte, kedisi seks konusunda çok yeteneklidir.

Türkiye’nin divası olan Antalya Kemer rus travesti partner bütün sanatçılar tarafından çok sevilir. Hem yaşı hem de hayata karşı duruşu nedeniyle de saygı duyulur. Hareketleriyle, tarzıyla konuşmasıyla oldukça dikkat çekmiştir. Neredeyse yaptığı her konuşmada çıktığı her sahnede damga vurmuştur. Özellikle makyajıyla, giyinişiyle, saçıyla dikkatleri üstüne çekmiştir. Kemer göynük travesti bayanlar mayosu Ayşe hanım bir röportajında bu kadın hakkında şok yaratacak şeyler söylemiştir.

Kemer yeni travesti bayanlar numaraları için bu hanımı çok seviyorum. Gerçekten tam bir sultan ve bizlere çok iyi davranıyor. Çok merhametli, çok sevecen bir hanımefendi. Onun makyajını yaparken, şahsen o kadar eğleniyorum ki, gülüyoruz ki çünkü farklılıkları normal bir şekilde karşılayan, ve her zaman tarzıyla bilindiği için makyajı da Kemer Beldibi travesti bayanlar o şekilde yapılıyor. Neredeyse çoğu makyajına ben gidiyorum. Programlara çıktığı zaman makyajına sabahtan başlayıp akşama kadar sürüyor. Neredeyse tüm günü makyaj yaptığımızı biliyoruz.

Yorumlar