Antalya Manavgat Travesti Cansu

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Antalya travesti numaraları denildiğinde ve bu tarzda bir seks ilişkisi istendiğinde, Antalya Manavgat travesti ilanları reklamları telefonları için bu sayfada takipte kalmanızı şiddetle öneriyorum. Bu sayfa yurdumun her bir köşesinde seks işçiliği yapan her bir Antalya travesti bireyin ilanını size sunmakla yükümlüdür.

Bir baba oğul tartışması kanlı bitmiştir, Manavgat yeni travesti menteşe ilçesinde meydana gelen tartışmada 28 yaşındaki Cavit babası tarafından 2 el ateşle vurularak öldürüldü. Gerçekten bu kan donduran haberleri anlatmak bile insanın tüylerini diken diken yapıyor. Olayın detaylarına inecek olursak, Menteşe’nin Manavgat ap travesti numarası 23.00 sıralarında meydana gelen olayda; evlerinin bahçesinde odun kıran 62 yaşındaki Manavgat side travesti arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Manavgat otele gelen travsti belinden çıkardığı tabancayı ateşleyerek oğlunu vurdu. Baba çok sakin bir şekilde sağlık ekiplerine arayıp durumu bildirdi. Çevredeki insanlar hemen jandarma ekiplerine haber vererek adam pişmanlık içinde gözaltına alındı. Evde kimsenin olmadığını sadece baba ve oğulun olduğu belirlendi. Olay yerine yakın ol komşu evlerden ve çeşitli esnaflardan da ifade alındı.

Yorumlar