Balıkesir Karesi Travesti Havva

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Selam birbirinden yakışıklı ve değerli elit Balıkesir travesti arayan beyleri sizlere bol kokulu ve kucak dolusu öpücüklerimi yolluyorum. Ben sizlere Balıkesir Karesi travesti olarak hizmet vermekten memnuniyet duyarım. Zaten yanıma gelirseniz bu öpücüklerden size fazla fazla vereceğim. Harika zaman geçirmek isteyen beyler için Balıkesir ap travesti olarak sizlere hizmet veriyorum. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki ben temizlik ve titizliğe fazlasıyla önem veren bir kadınım. Kendi kişisel bakımıma fazlasıyla imtina gösteririm. Benim günlük kişisel bakımım ortalama bir süre verecek olursam neredeyse iki saat falan sürer.

Tabi ki kişisel bakımınıza bu kadar uzun süre ayırmanızı beklemiyorum ama sizden de biraz özen göstermenizi beklerim. Ben Karesi yeni travesti olarak sizlerle her fanteziye açığım lakin temiz ve bakımlı beylerle bir çok fanteziyi gerçekleştiriyorum. Bakımsız ve pasaklı beylerle normal ilişki konusunda bile tereddüt yaşayan bir bayanım.

Balıkesir Karesi kendi evinde görüşen travestilerden bir tanesiyim, ismim Havva, 23 ve sizlere kendi resimlerimle hizmet veriyorum. Başından da söylediğim gibi ilişkide sınırsız bir hatunum, ayrıca sizi çok memnun edeceğimi özellikle belirtmek istiyorum.

2 Ocak 2024 10:22

733 days, 17 hours

Listing ID 2236593e1cd6e05a

Yorumlar