Bandırma Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

İlk başta Balıkesir travestileri konumuzda sizlere vereceğimiz hatunların en güzelini Bandırma travestileri konulu ilanımızdan görebileceksiniz. Felaket derecede hem güzel hem de azgın olan bu hatunlar, bir erkeğe nasıl zevk vereceklerini pekala iyi bilmektedirler. Değişikliği seven çapkın beylere hitaben sizlere özel Balıkesir sahibe travesti bayanınız olarak seks hizmetini sunuyorum.

Değişik zevklere ve fanteziler arzulayan beyler beni çekinmeden arayabilirler, anal haricinde her türlü zevke ve fanteziye açık bir hatunum. Şu an için sadece sizlerle otel ortamında görüşüyorum, Balıkesir eve gelen travesti olarak sizlere fetiş ve sahibe olarak çok güzel hizmetler sunabilirim. Özellikle sizlere hayalini kurduğunuz ve yaşamak istediğiniz gerçek hazları severek yaşatıyorum. Kalitesinden taviz vermeyen bir hatun olarak burada sunduğum bütün fotoğrafların bire bir bana ait olduğunu da belirtmek isterim.

Dolabımda değişik kelepçe, strapon ve kırbaç gibi sizlerin çok hoşuna gidecek değişik seks oyuncaklarım var. Detaylı bilgi ve randevu için beni çekinmeden arayabilirsiniz. İlgili ve kaliteli hizmeti sunarken, kendim de sizinle birlikte zevk aldığımı belirtmekten mutluluk duyarım. Benimle hem kaliteyi hem de doyumsuz zevkleri aynı anda yaşayabilecek, gençliğim ve güzelliğim sayesinde değişiklik aramaktan vaz geçeceksiniz.

5 Şubat 2024 10:55

9007 days, 17 hours

Listing ID 22365c0bd3e698b8

Yorumlar