Bergama Travesti Mine

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

İzmir Bergama travestileri hareketli canlı ve seksi çok arzulayan hatunlar olup, İzmir travestileri hakkında uzun vadede fikirlerinizi değiştirebilecek partnerleri bulma imkanı sunuyorlar. Seksi severek yapan bayanların en güzeli ve sağlam cinselliği olanın ilanına bakıyorsunuz şu an. Ben Bergama yeni travesti bayan partnerim, hem otel ortamında hem de kendi evimde siz çapkınları büyük bir zevkle ağırlıyorum.

Kaliteli ve gerçek seksi yapmacık tavırlar olmadan sizlere sunuyorum. Benim şöhretim uluslararası boyuta ulaştığından, ünlü gazete yazarı makalesinin giriş kısmından bahsettikten sonra yaşadığı olayları bir bir aktarır. Hal böyle olunca, ele aldığı bu Bergama otele gelen travesti hakkındaki konuyu deneysel boyuta taşıyarak insanlar üzerinde deneyimlemek ister.

Bu konuyu nihayete ulaştırmak için hiç düşünmeden yola koyulur. Yabancı uyruklu travesti kadın arıyorduk ve bir otele yerleştik, amacımız İzmir otele gelen travesti bayan bulup onu odamıza davet etmekti. Eşyalarını yerleştirdikten sonra otelin restoranına inip bu sayfadan bulduğumuz hatunun telefonumuza cevap vermesini beklemeye başladık. Gazeteci Bergama aktif travesti kadına yapacaklarının hayalini kurup kahvesini yudumlarken  karşı masadaki bayan dikkatini çekmiştir. Ayrıca sinsi gülüşüyle aradığı deneyin tam karşısında olduğunu fark edince çantasından kalemini kağıdını çıkartarak gözlemlemeye başlamıştır.

2 Mart 2024 10:13

9094 days, 10 hours

Listing ID 25665e2fa8123220

Yorumlar