Birecik Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Urfa travesti aramasında mevcut seçenekler arasında Şanlıurfa Birecik travestileri bir değerlendirilmesi gereken modeller arasında bulunmaktadırlar. Şimdi bilemedim ki nasıl bir Şanlıurfa güzel travestiler yazısı kaleme almak lazım. Merhaba Urfa bölgesinin birbirinden yakışıklı ve elit erkekleri sizleri kocaman kocaman öpüyorum, ben birlikte sınırları zorlayacağınız kadın olarak Urfa evlere gelen travesti Cemre ve şunu biliyorum ki size cinsellikle ilgili ne istiyorsanız ve nasıl bir beklentiniz varsa hepsini Teker teker yaşatabilecek görselliğe ve güzelliğe sahip full donanımlı bir hatunum.

Aşkım öncelikle şunu bil ben onu yapmıyorum bunu istemiyorum gibi saçma sapan tipleri ve kaprisleri olan bir kadın hiçbir zaman olmadım ve olmaya da niyetim yok. Hal durum böyle iken işte bu nedenle yatakta birlikte mükemmel ötesi vakitler geçirebiliriz ve benimle olduğunuz zamanın her anından doya doya zevk alırsınız ve işte bunun sözünü veriyorum size

İsmim Cemre profil yazımın başında da söylediğim gibi ben 1.79 boyunda biraz uzun boylu bir kadınım Eğer çok uzun bayanlardan hoşlanmıyorsanız, lütfen tercihinizi benden yana kullanmayın Zira uzunum 60 kilo zayıf denilebilecek birisiyim ve burada yayınlanan resimler kendime ait yine söylüyorum sınırı yok prezervatif kullanımı isteğe bağlı.

6 Şubat 2024 14:27

9114 days, 5 hours

Listing ID 37765c23937c28b4

Yorumlar