Bodrum Travesti Özlem

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Aklınıza gelebilecek en doğal ve farklı hallerimiz ile Bodrum travesti numaraları telefonları ilanları hakkında olan bu yazımızda size kendimi tanıtmak istiyorum. Ben Muğla travesti arayan beyler için en güzel ve özlem duyacak derecede cana yakın bir seçenek olarak karşınıza çıkacak bir hatunum.

Bu memlekette Bodrum otele gelen travesti bayan o kadar fazla ki bende bunun bilincinde ve farkındayım ama benim kadar istekli, işveli, cilveli ve çıtır olanını bulmak bir o kadar zor emin olun beyler. Ben sizlere Bodrum aktif pasif ap travesti olarak hizmet veriyorum ve taze bir çıtır olarak fazlasıyla iddialı ve ayrıcalıklara sahip bir kızım. Boyum posum endamım yeter emin olun. Sekse gelince, genç olmamın verdiği dirilik ve tazelikle her türlü deneyim ve değişikliklere aç, yeni şeyler ve sıradan fanteziler denemeyi seven bir hatunum.

Seçkin bir hatunum ve bu deneyimleri yaşarken de bir yandan öğrenirken bir yandan da partneriyle uyum içinde olabilen seksi bir afetim. Başından da söylediğim gibi, ilişkide yeniliklere açık olduğum için sizlere Bodrum yeni travesti için sınırsız hizmet veriyorum.

İsmim Özlemve Yaşım 23. Kendi resimlerimle hizmet vermeyi tercih ettim çünkü fake olan hiç bir şeyden hoşlanmıyorum. Yaşım çok genç olduğu için kendim gibi ufak partner tercih etmiyorum. Öğrenmeye aç olduğum için 30 yaş üstü beyler tercihimdir. Detaylar için arayınız.

30 Aralık 2023 14:17

836 days, 5 hours

Listing ID 7356590250d41d8a

Yorumlar