Bolu Mengen Travesti Bade

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Birbirinden güzel Bolu travesti bayanlar için bugünlerde havalar soğuk geçse de Mengen travesti bayanlar her zaman için kendilerini ısıtacak bir erkeğe sahip olmak isterler. Eğlenmeyi, gezmeyi ve seks yapmayı çok  seven hatunlar bu sitede yer alıyorlar.

Bu durum kimini ilgilendirmemiş kimini ise zor duruma sokmuştur. Bolu yeni travesti bayanlar için büyük bir tekstil firmasının sahibi savaş bey önemli bir iş görüşmesi için Ukrayna’ya gidecektir. Milyon dolarlık anlaşma için sayılı günler kalmıştır. Bu iş onun için çok Mengen yeni travesti olarak fazlasıyla önemlidir. Yıllarca üzerinde çalıştığı projenin sunumunu o gün gerçekleşecektir, ve o gün gelip çatmıştır. Valizini hazırlamış evden çıkacaktır, ve telefonuna bir mail gelir.

Sefer hava şartlarından dolayı 3 gün sonraya ertelenmiştir. Savaş’ın dünyası başına yıkılmıştır, adeta ateş püskürtüyordu. Hızını alamayan savaş havalimanına gitti, bu sonuca göre görevlilerle tartışmaya başladı. Başka bir firmanın aynı saatindeki uçuşunu almaya çalıştı. Fakat başaramadı, Savaş bey böyle bir işi kaybedemezdi. Şirketin adının yükselmesi ve prestijinin yükselmesi için bu durum onun için hayatın meselesiydi. Ne yapıp  edip bir yol bulacaktı ve bir Mengen yeni escort bayan ile hayatını birleştirecekti.

Yorumlar