Bolu Seben Travesti Ayça

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Cinsellikte her türlü yolu üstlenen Bolu travesti partnerler arasında çok iyi bir şöhrete ve üne sahip olan, Bolu Seben travesti numaraları ilanları söz konusu olduğunda Ayça hanım sizlere en güzel olanakları sunacaktır. İtiraf edin uzun ama etkili bir Seben ap aktif pasif cd gay telefonları reklamları yazısının başlangıcını yaptık.

Zevkin her türlüsünü yaşayabileceğiniz, benim yatağımın keyfine varmak isteyen erkekler gizlilik ve güvenlik konusundaki ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken hayata doyacaklar. Sağlık benim için her şeydir o nedenle Sebeh evi yeri olan kendi evinde görüşen travestiler hakkında şunu söylemek isterim ki, ben prezervatif kullanmadan seks yapmaya karşıyım ve kondom kullanarak beraberlikler yaşadığım için de sağlık konusunda en ufak bir tereddüt yaşamadan muhteşem geceler geçirirler.

Sürekli yemek yer, spor bile yapmazmış. Hatta şimdide kilo almak için bir diyetisyene gittiğini de söylemiştir.  Birçok tedaviye yanıt vermeyen çok fazla kilo vermiş ve artık hastanelik olmuştur. Bu sağlık sorunuyla yaklaşık 2 yıldır mücadele eden Seben yeni travesti, geçirdiği ameliyatlar sonucunda daha iyi olduğunu en azından düşüp bayılmadığından kendini iyi hissettiğinden bahsetmiştir.

İşimi profesyonel olarak yapıyorum, güzel dokunuşlarla bulunarak onları mutlu etmek benim için hayatın gerçek amacıdır. Zaten arkadaş olmayı çok sevdiğim için kalabalık bir çevrem var belki siz de benimle tanıştıktan sonra bu çevreye dahil olarak, farklı misal veriyorum Bolu eş değiştirme yapan karısını paylaşan adamlar ya da internet ortamında bilinen ismiyle Bolu swinger çiftler olarak çok faydalı işler yapılabilir.

Yorumlar