Canik Travesti Tülin

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Samsun travestileri muhtemelen sizi memnun edecek yegane varlıklar olarak bu sitede yer alıyorlar. Samsun Canik travestileri numaraları ilanları reklamları ise müşterilerine en güzel anları yaşatmaları ile nam salmış hatunlardır. Sonunda Samsun yeni travesti bayan arıyordum ama vazgeçtim, muhtemelen sebebini de burada yazmak istemiyorum. Her ne kadar bu sitedeki hatunların bir kısmı doğulu ya da Arap olsa da benim favorim Canik aktif travesti partnerler olmalıdır. Bu konuda bir iki deneyim yaşadım, lakin farkına varmak ne anlamak onu bilemedim.

Değişlik demek farklı ırklarda kadınlarla birlikte olmaksa ben buna ulaşmak için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsin. Bir zaman sonra bakmışsın ki her şey bir yalan gibi yanmış. O değil ama başka bir mevzu var ne kadar çok kadın sikersem sikeyim, iki gün kimseyle birliktelik için kendimi bakir travesti olarak görüyorum.

Selam beyler ben Tülin, burada gördüğünüz bütün fotoğraflarım bire bir orijinal bana ait resimlerdir, bununla birlikte Canik aktif pasif travestiler ile birlikte yaşıyorum. Sizinle olan birlikteliklerimi kendi evimde yapıyorum, tüm fantezilerinize açık sınır tanımayan bir bayan partner olarak size en güzel ve kaliteli hizmeti sunuyorum.

16 Ocak 2024 09:07

8984 days, 12 hours

Listing ID 73565a64655a26c9

Yorumlar