Denizli Çivril Travesti Eyşan

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Selam azgın kocalarım sizlere Denizli travesti olarak en ateşli ve azgın duygularımla büyük bir seks açlığı duyarak bu profil yazısını oluşturuyorum. Çivril travesti ilanları içinde öncelikli tercihinizin ben olacağımdan da asla şüphem yok. Denizli Çivril pasif, aktif ap lgbt cd trans gay ya da travesti tarzı ilişki arayışındaysanız şayet, Denizli evi olan travesti olarak isteğiniz bir travesti ile birlikte olmaksa yine söylüyorum mutlaka benimle bir ilişki yaşamalısınız.

Kocacığım sabaha kadar azgınca popomu şamarlayarak hatta daha ileri gidip kırbaçlayarak beni geceler boyu bağırtarak arkamdan dürtmek istersen eğer, kırmızı Çivril kendi evinde görüşen travestiler ponponlu külotum ve fırfırlı eteğimle hazır bir şekilde seni beklediğimi bilmeni isterim. Her şey kusursuz olsun diye tüm vücuduma mis gibi kokan bebek yapımı sürdüm aşkım ve ilişkiye girmek için her bakımdan hazırlığımı yaparak birlikte geçireceğimiz özel saatlerin hayalini kafamda canlandırmaya başladım bile. Tenim o kadar güzel ve öyle pamuksu bir yapıya sahip ki, parmaklarını vücudumda gezdirdiğin an, orijinal bir bayandan daha tahrik edici ve ateşli olduğumu hemen fark edeceksin bir tanem.
Çivril yeni travesti olarak bu camiada çok eski olmadığımı bil ve seninle birlikte olurken yaşayacağımız fantezileri ilk defa yaşayacağımın bilincinde olarak yanıma gel istiyorum hayatım. Sende benim gibi ilkleri yaşayacaksan eğer, bunu neden birbirimizle yaşamayalım ki, karşımızda bir engel olduğunu düşünmüyorum. Her şeyde olduğu gibi cinsel ilişkide de ilkler her zaman özel ve güzeldir çünkü.

Yorumlar