Dikili Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Harika vuruş yapacağınız İzmir gay travestileri yani İzmir Dikili travesti arasında bir seçim yapmak isterseniz, karşınıza çıkacak olan partnerler arasından seçim yapmanız gerekiyor. Benim kollarımda, içime girerken alacağınız zevki size tarif bile edemem. Size o kadar içten ve samimi duygularımla geliyorum ki tarif etmek bile zor beyler. Gecelerinizi süslemeye ve hayatınıza renk katmaya talip İzmir gecelik travesti olarak sizlere bu yazıyı oluşturarak kendimi tanıtmak niyetindeyim canlarım.

Yatağınıza öyle bir renk katacağım ki yanımdan ayrıldıktan sonra benden başka bir şey düşünemez hale geleceksiniz. Dikili yeni travestiler ile deneyimlemiş olduğunuz İzmir travestileri tüm kötü deneyimleri ve olumsuz düşünceleri bir kenara bırakın. Bu zamana kadar yaşadığınız tüm sıradan seksleri unutun ve bana odaklanın, sesime kulak verin, sizlere haz dolu saatler yasatacağıma dair söz veriyorum. Benim gibi tazecik ve İzmir genç travesti ile beraber olduktan sonra bütün kötü düşünceleriniz uçup gidecek ve o düşünceleriniz yerini pozitif duygular kaplayacak.

Sınırları benimle birlikte doyasıya yıkacaksınız ve delice seks yaptığınızı hissedeceksiniz. Mutluluğun yegane formülünün benim yatağım olduğunu size hatırlatmama gerek olmadığını düşünüyorum.

12 Şubat 2024 10:53

9014 days, 18 hours

Listing ID 95065c9f69206352

Yorumlar