Diyarbakır Yenişehir Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Diyarbakır travesti ilanları ve reklamları söz konusu olduğunda elbette Diyarbakır Yenişehir travestileri kesinlikle ön planda tutulmaktadırlar. Mankenleri fotomodelleri kıskandıracak bir güzelliğe ve fiziğe sahibim, Diyarbakır Yenişehir aktif pasif travesti bayan olarak siz çapkınları kendi yerimde ağırlıyorum. İsteğiniz olursa kaldığınız otele gelerek sizi mutlu edebilirim.

Amatör olarak ajanslarda katalog çekimlerinde fotomodellik ve iç çamaşırı mankenliği yapıyorum. Sizlere vip hizmet sunuyorum, hem güzelliğim hem de yataktaki azgın hallerimden mest olacağınıza eminim. Evim çok rahat bulabileceğiniz konumda, giriş çıkışı rahat ve derli toplu düzenlidir. Hoş sohbet, güler yüzlü ve cana yakın bir hatunum. Birlikteliğimizden en ufak bir pişmanlık bile duymayacağınıza kesinlikle eminim. Yaptığım iş ve güzelliğim konusunda kendime fazlasıyla güveniyorum.

Bir Diyarbakır kendi evinde görüşen travesti bayandan beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak, sizi mutlu edecek ve zevke doyuracak bir hatun ile güzel zaman geçirmek iterseniz size sadece bir telefon kadar yakınım. Buradan hepinize sonsuz bir sevgi ile selamlıyorum, buraya profil yazımı oluşturarak, beni ziyarete gelmeden önce şahsımı tanımanızı istiyorum. Diyarbakır eve otele gelen travesti bayan olarak sizlere haz ve aşk dolu saatlerin kapılarının sonuna kadar aralıyorum. Benimle birlikte olduğunuz süre zarfında naif karakterim ve cana yakınlığım ile sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımı düşünüyorum. Öncelikle şunu biliyorum ki sizlerin bir ilişkiden Beklediğiniz şey oldu bitti muhabbetine getirilmiş sıradan bir seks değildir. Bütün insanlar gibi sizde yaşadığınız ilişkiden belli şeyler bekleyerek geliyorsunuz mesela sıcak bir karşılama, güler bir yüz akıcı bir sohbet ve sonrasında da mükemmele yakın bir ilişki çoğu insanların yasaklardan hoşlandığını düşünmüyorum.

11 Şubat 2024 11:04

9010 days, 12 hours

Listing ID 54465c8a5c830b85

Yorumlar