Erzincan Tercan Travesti Gülsüm

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Harika ötesi bir Erzincan travesti deneyimi yaşamak isteyen beyler için güzel haberlerim var. Ben sizi mutlu edecek ve ödediğiniz bedelin sonuna kadar hakkını verecek bir hatunum. Zirveye benim gibi bir Tercan travesti ile mutlu sonu yaşamak isterseniz size sadece bir telefon kadar uzakta olduğumu bilmenizi isterim.

Erzincan yeni travesti arayan bir öze güvenlik silah zoruyla rehin alınmıştır. Herkesin de bildiği gibi bir şehrin bir günü bile sorunsuz geçmemektedir. Neredeyse her gün farklı bir olay ile haberlerimize konu olmaktadır. Birçok kötü alışkanlığın merkezi olmakla birlikte silah, bıçak gibi aletlerinde çok satıldığı ve kullanıldığı bir Tercan ap travesti şehir olmuştur. Şimdi ise ilkokulda görev yapan bir güvenliğin korku dolu anlarını dinleyeceğiz.

Konuya giriş yapmadan önce Tezcan kendi evinde görüşen travestinin o anda yaşadığı durumu onun ağzından dinleyelim. Edinilen bilgiye göre, olay ilçesine bağlı yeni bir seks sokağında olay meydana geldi. İddiaya göre, isimli özel güvenlik görevlisi çalıştığı Tercan ucuz travesti için buralara geldi. Mesaisine başlayan çalıştığı okulun önüne bir süre sonra siyah renkli bir otomobil geldi. İçinden inen ve platonik âşık olduğu öne sürülen Tercan gay okula girerek genç kızı kaçırmak istedi. Adam şahıstan kurtulmak için okulun bahçesinde koşmaya başladı ancak ayağı takılarak yere düştü. Bunun üzerine tutup tabancasını çekerek onu götürmeye başladı. Şahıs okulun bahçesinde iki el de havaya ateş ederek otomobile bindirdi.

Onu bekleyen arkadaşıyla birlikte güvenlik görevlisi Tercan aktif travesti partneri kaçırdı. Polis ekipleri, ihbar üzerine olayla ilgili çalışma başlatırken, kısa süre sonra serbest bırakıldı. Gerçekten çok şaşkınım hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım, ne diyeceğimi bilmiyorum. Benim için gerçekten korku dolu anlar yaşadık. Psikolojimken çökmüş bir durumdayım, umarım tez zamanda bunu atlatırım.

Yorumlar