Erzurum Yakutiye Travesti İlanı

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Erzurum travesti ilanları konusunda çok ilan vardır ama Erzurum Yakutiye travesti denilince bayanların çalıştığı ve Erzurum yeni travestiler hususunda, her şey dahil Masöz travesti bulmak bir o kadar zor olmasa gerek. Çünkü sitemizde bu tarzda hizmet sunan her yerin ilanı bulunmaktadır.

3 yıl süren davada mahkeme Erzurum yeni travesti davasını reddederken, harika seks yaptığı gerekçesiyle diğer tarafın 175 bin TL tazminat ödemesine karar verdi. Kaybeden taraf bu karardan sonra şu şekilde bir açıklama yapmıştır.

Ben işkenceye maruz kaldım, para avcısı hiç değilim, fakat bunu kimse anlamadı, veya anlamak istemediler. Kendi aileme dahi anlatmak isterken onlarda bu hatun kesiklikle yapmaz dedi. Çok uzun sürmedi hastalıklarım strese bağlı olarak çıktı. Evliliğimin bitmesinden kısa bir süre sonra, strese bağlı tiroit, migren, boyun fıtığı gibi bir kısım hastalıklara yakalandığımı öğrendim. Resmen dünyam başıma yıkıldım. Ben çok sağlıklı biriydim. Bu evlilik beni ne hale sokmuştu bilmiyordum. Ayrıldıktan sonra hepsi bir bir çıktı. Ne yazık ki ona bir şey olmadı, çünkü bütün çileyi çeken bendim. Ve istediğim rakam çok fazla görülünce tazminat vermeme karar kılındı çok üzgünüm, demiştir. Bunun ardından hemen yaşasın Adalet sözleriyle herkesi şaşkına çevirmiştir.

Yorumlar