Gercüş Travesti Çiğdem

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Batman travestileri hem ilanlarında yer alan bilgiler hem de Batman Gercüş travestileri numaraları konusunda uzmanlıkları ile anılan hatunlar sayesinde güzel bir yere gelmektedirler. Kim istemez ki mis gibi tazecik bir genç güzel, ateş gibi bir hatunla deli gibi sevişerek ateşli saatler geçirmeyi? Sen istemez misin yani, soruyorum sana, bence sende istersin.

Ateşli bedenim ve sekse olan açlığımla Batman yeni travesti olarak size hizmet vermeye başladım ve sizlerin de bana olan yoğun ilgisi ile karşılaştığıma göre, demek ki hem güzelim. Hem de işimi fazlasıyla iyi yapıyorum demektir. Bu şekilde bir ilgi görmek de beni fazlasıyla mutlu ve mesut ediyor. Sizleri mutlu etmek için elimden ne geliyorsa onu yapmıyorum, ben kendimi de mutlu etmek için uğraştığım için siz zaten bu durumdan fazlasıyla memnun olarak yanımdan ayrılmış oluyorsunuz. Bir insanı mutlu etmek için ne kadar uğraşırsan uğraş, eğer sen bir işten keyif almıyorsan kimseyi asla memnun edemezsin, en azından ben böyle düşünüyorum.

Siz de benimle aynı fikirdeyseniz şu anda kesinlikle doğru kadının profilindesiniz ve Batman gay olarak sizlere müthiş anlar yaşatacağım demektir. Resimler kendime ait, adım Simge. Dilediğiniz her yerde görüşme sağlıyorum. Hadi beni arayın ve anı yaşayalım.

12 Şubat 2024 12:08

9011 days, 13 hours

Listing ID 20565c9f939b1da4

Yorumlar