Giresun Keşap Travesti Göksel

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Giresun Travesti İlanları

Susmasan olmaz, gel anlat, neler olacak kilitli kapıların ardında Keşap travesti telefonları konusunda neler yaşanacak, bunları bir bilerek bana gelmelisin. İçimde yangını sen söndürebilir misin diye düşünme, muhtemelen bende bu azgınlık varken artık neler yaşayacağız sen bir hesabını yapabilirsin. En azından bir gece yanımda kal ve içimde almak istediğim her şeyi bana sen sunarak zevke doyur.

Ben her bahar senin için yeşillenirim, Giresin evi yeri olan travesti bayanlar hakkında konuşmalarımızı da unutmayasın. Sonuçta Keşap yeni travesti bayanlar bizim şanımızı yansıtacaklardır. Sen bana bir müjde ver ben geldim de, artık neler yaparız, yatağımız terden ve ateşten yanacaktır. Bunun seninle ne ilgisi var, ben böyle olduğum için her şey yolunda gidiyor. Bu kadar istekli ve arzulu olmasaydım sen bunları yaşayabilir miydin sanıyorsun!

Giresun Kadınsı Gay

Sen bana bir kumrala en yakışır göz rengi yeşildir diyebilirsin, ama gözlerimin içinde uyumaya da razısın. Bence ve bendeki gözler yeşil, saçlar açık kestane, ciddi uzun ve 89 59 89 fizik ölçülerimle aklını başından alacağım. Çok hoş bakımlı, bir kadınım, yaşım bence tam seks için ideal, çünkü gerçek bir profesyonelim, Keşap sınırsız anal yapan travesti bayan olarak hem deneyimliyim hem de güzelim. Bence benimle birlikte olma şansını kaçırmamalısın.

Hayatına daha önce giren bütün kadınlara nazaran daha çok memnun eder çünkü ben travesti bayanlığı sadece seks ve para şekilde yaşamam. Karınızdan ya da sevgilinizden daha istekli bir şekilde ağır ağır, en gerçek şekilde sevişir ve her zaman sohbetimi ve şen şakrak muhabbetimi de olaya katarım. Yatakta baş döndürmesine neden olurum, öte yandan benle zaman geçirirken sizi bir de muhteşem masaj bekliyor olacak, haberiniz olsun. Gerçek bir Karadenizli Giresun kadınıyım, sizi evimde evinizde gibi hissettirerek ağırlarım, anal seks konusunda da çok naz kapris yapmam. Lakin hazırlanmam için bana bunu önceden haber vermelisiniz, asla öncesinde hazırlanmadığım bir anal yaşamak istemem.

Kendime bakımım ve temizlik konusunda erkeklerim de titiz olmalı, yoksa sakso çekerken, ağzıma alırken kondom olur, aksi mümkün değil.

Yorumlar