İmamoğlu Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

İlk zamanlar kaliteli ve güzel bir Adana travesti ilanı bulmak konusunda kararlaştırdığımız durumu sizlere belirtmek isterim. Bu sayede her bir birey, Adana İmamoğlu travestileri araması yapmış ve sitede bulduğu numarayı arayarak benim yakmadığım ve yalan söylemediğim bir düzende bu repliği şu an televizyonda duydum.

Sizleri kendi yerimde ağırlıyorum, evim İmamoğlu yeni travesti tarafında adres olarak rahat bulabileceğiniz bir konumda olup, giriş çıkışı rahat, temiz derli topludur. Bununla birlikte isteğiniz olursa ve şartlarda anlaşabilirsek otele de gelerek sizi mutlu edebilirim.

İsmim Sevim, 26 yaşında çok bakımlı bir bayanım. Resimler kendime ait olmakla birlikte hepsi günceldir. Görüşmelerimi kendi evimde ya da sizlerin evinde yapıyorum. Prezervatif kullanımı da sizlerin isteğine bağlıdır. Bu konuda sizi takın ya da takmayın diye asla sıkıştırmam.

Seksi severek yapıyorum, minyon tipli, zayıf, çıtı pıtı bir hatunum. Hem yataktaki maharetlerimden, hem de çok istekli azgın hallerimden çok memnun olacaksınız. Kaliteli özel ve kesinlikle İmamoğlu aktif pasif ap travestiler için pişmanlık yaşamayacağınız bir seks deneyimi yaşamak isterseniz size sadece bir telefon kadar uzaktayım. Beni istediğiniz zaman çekinmeden arayıp detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

30 Ocak 2024 12:08

8998 days, 14 hours

Listing ID 44565b8e4e73da31

Yorumlar