İnegöl Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Kimin aklına gelirdi Bursa travesti reklamları bu sayfada başta yer alsın ve ziyaretçilerine önemli anlar yaşatsın. Gelip gitmeleri bitmeyen bir şehrin en güzel ve görkemli Bursa İnegöl travestileri hususunda yardımcı olabilecek bir yaşam tarzını benimseyecek durumlar haricinde kimse bir şey elinden gelerek yapmıyor.

Benim yanımda hayattan ve seksten beklentilerinizi rahatlıkla yüksek tutabilirsiniz. Bu konuda size hiç bir baskı yapmayacağım. Bazı Bursa yeni travestiler bizim meslektaşlarımdan duyduğum şeylerden bildiğim tek bir şey var ki, bazı kadınlar zamanla mesleki deformasyona uğrayarak yaptıkları işten soruyorlarmış. Bu benim başıma ne zaman gelir ya da gelir mu bilmiyorum ama yıllarca seksle hiç tanışmayıp cinselliği yeni yeni öğrendiğim için olsa gerek, şu anda kendimi inanılmaz istekli ve doyumsuz hissediyorum. Dilekleriniz benim için bir emirdir ve yerine mutlaka getirilmelidirler.

Her gün yeni ve değişik erkeklerle farklı fanteziler yaşamak bana inanılmaz zevk veriyor ve beni felaket azdırıyor ki bu da benim yatakta kudurmama sebep oluyor. Benimle bir gece geçirin ve ne demek istediğimi kendiniz yaşayarak öğrenin. Ben Meltem, sizleri keyfe doyurmak için kendi yerim var, sizleri seve seve misafir ederim. Ya da siz beni misafir edin ona da hayır demem. Zaten ben bu hayatta genelde hiç bir şeye hayır demiyorum.

29 Ocak 2024 10:11

8997 days, 12 hours

Listing ID 65365b7787db95d0

Yorumlar