Isparta Aksu Travesti Görkem

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Herkese selamlar, sizlere arzu duyduğunuz Isparta travesti hizmetini sunmak için kaliteden taviz vermeyen bir yapıya sahip bulunuyoruz. Isparta Aksu travesti denildiğinde akla ilk gelen hatun olacağıma ve sizleri müthiş derecede memnun edeceğime inanabilirsiniz. Merhaba canlarım, yakışıklı erkeklerim, Isparta’ nın birbirinden karizma ve elit beyleri içinde olmaktan o kadar mutluyum ki kendimi fazlasıyla şanslı hissettiğimi bilmenizi isterim.

Genç güzel ve çıtır bir travesti olarak Isparta Merkez’ de hizmet vermekteyim. Birden fazla şehirde bulunabilirim, bana gelemeyenler için görüntülü sohbet muhabbetim de bulunmaktadır. Ben bu seks hizmeti verdiğim için bu memlekete ve erkeklerine fazlasıyla aşık oldum diyebilirim. Diğer memleketlerin kaba saba erkeklerini gördükten sonra, burada gördüğüm ilgi alaka ve kibarlık beni benden aldı desem yeridir.

Isparta aktif pasif travesti olarak bende elimden geldiği kadar siz değerli beyleri üzmemeye ve dileklerinizi yerine getirmeye çaba sarf ediyorum. Benim için karşılıklı güzel iletişim her şeyden önemlidir. Hani bir söz var ya tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye, işte bu ilkeye sıkı sıkıya tutunarak her zaman, mümkün olduğu kadar en kibar hallerimle sizlere ilgi ve alaka gösteriyorum. Nezaketi elden bırakmadan uzun ve aşk dolu anları birlikte sevgili kıvamında yaşamanın ayrıcalığını sizlerle yaşıyorum. İsmim Görkem, kendi evim var, sizleri kendi evimde seve seve misafir ederim.

Yorumlar