İzmir Çeşme Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

İzmir travestileri sizler için her ilçede ve belde de hizmet verebilirler. İzmir otele gelen travestiler sizin yanınıza gelerek size özel zamanlar yaşatabilirler. Çeşme travestileri, hali vakti ve hareketleri ile fark yaratmasını bilen hatunlar olup, keyfi yaşamak isteyen beyler onlara ulaşabilirler.

İzmir aktif travesti tarzında bir arayışınız varsa, ben bu ihtiyacınızı gidermek için İzmir yeni travestiler partner olarak sizlere hizmette kusur işlemeden seks yapmaya çalışıyorum. Sınırsız takılan bir hatunum, bildiğin porno film yıldızlarını aratmayacak bir yatak performansına hazırsanız size kendimi tanıtmak isterim.

Türkiye’ ye yeni geldim sayılır henüz beş ay kadar oldu, ama dilinizi baya bir çözdüm. Zaten konu seks olduğunda bizi kim tutabilir ki, her türlü öğreniriz bütün lehçeleri. Sadece 20 yaşında genç bir çıtır, hem çok masum hem çok seksi bir kadın olarak burada fotoğraflarımı yüzüm açık şekilde koymaktan geri kalmıyorum. Benim tadıma bakmak için gelen çapkın ve azgın İzmir’ li cömert erkekler, geceyi tek başına geçirmek istemiyor ve sabah çok mutlu bir şekilde uyanmak istiyorlarsa İzmir genç travesti kız arayışından benden başka kimseyi tercih etmemelidirler.

Benimle bir kere birlikte olan erkek iddia ediyorum ve bu konuda çok ciddiyim benim tadımı uzun  zaman unutamaz bu nedenle İzmir popüler travestiler bayanlar arasında bulunuyorum. Birçok kişinin başkalarına beni önermesi sebebiyle insanlar, benim sunacağım eşsiz zevkleri çok merak ediyorlar ve biran önce yanıma gelmek istiyorlar.

Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Çeşme evi yeri olan kendi evinde yerinde görüşen travestiler, daha çok sunduğu hizmetin kalitesi ile ön planda oluyor. Özellikle erkeklerin isteklerine en iyi şekilde karşılık verebilmesi, bu hatunun en iyi özelliği olarak görülüyor.

19 Şubat 2024 13:31

9082 days, 9 hours

Listing ID 69665d3554b0b370

Yorumlar