İzmir Çiğli Travesti Nurten

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Size hak ettiğiniz cinsel deneyimi yaşatacak bir İzmir travesti parter bulmak istiyorsanız, öncelikle Çiğli travesti seçeneğini bir gözden geçirmenizi öneriyorum. Gelelim konumuza, İzmir’ de bu tarz bir striptiz hizmeti veren bar maalesef bulunmuyor, bizdeki olay genellikle büyük diskolarda ve barlarda mayolu kızların pistte dans etmesi şeklinde icra görüyor. Tavsiye ettiğim bir olayımdır değil midir? Tam olarak bilemem, ben görüşte dokunamayınca hiç iyi şeyler olmayacağından bulaşmamaya tercih ediyorum.

Birde bu tarz bir hizmet veren bar varsa eğer bu yazıya yorum yaparak bana bildirirseniz burada paylaşabilirim. Harbi diyorum lan olsa da gitsek, sağlam bir Antalya dansöz varsa tavsiye edileceğiniz ona da razıyım. İzmir Çiğli yeni travesti mevkiinden işe yeni başlayan güzeller güzeli bir hatunla takılmak isteyen beylerin ilk tercihi olacağız.

Sevgili beyler ben yepyeni sarışın İzmir Çiğli Aktif pasif travesti partner Nurten, şunu belirtmek isterim işimi kesinlikle severek ve isteyerek yapıyorum. Bu nedenle misafirlerime karşı güler yüzlü ve arzulu bir bayan olarak bilinirim. Benim sizlere sunacağım keyfi ve zevki birçok kadında bulamayacağınıza emin olabilirsiniz. Özellikle sarışın ve diri göğüslü güzel vücutlu bayan seven beyler için kaçırılmayacak bir parça olduğumu bilmenizi isterim.

Kendi yerim vardır, görüşmelerimi kendi evimde yapıyorum eğer istek olursa otellere de gelebilirim.

11 Ocak 2024 14:10

742 days, 18 hours

Listing ID 245659ff5ce6a50e

Yorumlar