İzmir Kemalpaşa Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Tarifi zor İzmir travesti partner sunumları eşliğinde İzmir Kemalpaşa travesti kendilerine öncelik kazandıracak bir yeri her zaman için bulmuşlardır. Birbirinden güzel ve bakımlı Kemalpaşa yeni travestiler ve hatunlardan bir tanesiyim. Burada yayınlanan bütün fotoğraflarım bire bir bana ait, ayrıca yakın zamanda yeterli talep olursa eğer bir videomu da burada paylaşmayı düşünmüyor değilim.

Seni bekliyorum ve istiyorum, en azgın hallerimle yanıma gelmen için sabırsızlanıyorum. Korunmasız sekse fena bir şekilde karşı bile olsam bile şunu söylemek isterim. O an keyfim yerindeyse, seksi yaşamak ve yaşatmak konusunda da çok istekliysem, beni kimse tutamaz. Kılıf kullanmadan içime girmenize bile müsaade edebilirim. Hatun bana sesleniyor körler sağırlar birbirini ağırlar diye, nerede körlük kim duymuyor, sen gel dedin de ben gelmedim mi yanına.

Yarın bir yerlere gidilecek ve cinselliği her şart altında Kemalpaşa aktif travestiler ile güzelce yaşamak lazımsa, biz burada neciyiz ne işe yararız. Büyük devasa ve en güzeli de sarkmamış memelere sahibim, Amerikan otuz biri çekmek gibi bir fanteziniz varsa buyurun gelin memelerim sizleri bekliyor. Dertlere derman, yaralı gönüllere ilaç olmak için seksin her türlüsünü size yaşatabilecek bir hatunum.

6 Şubat 2024 13:17

9008 days, 18 hours

Listing ID 43865c2302deca73

Yorumlar