İzmir Kiraz Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Biblo gibi İzmir Kiraz travestileri her haltı karıştıran ve kendilerine değerli ve güzel İzmir travestileri arayan beyler için hatıra fotoğrafı bile çektirilecek derecede güzel hatun bulmak için bulunurlar. Sizlere hem otel ortamında hem de kendi yerimde sizleri misafirim olarak ağırlayarak seks ve zevk hizmeti sunuyorum. Amacım kaliteli ve özel seksi en güzel yanları ile size doyumsuz bir şekilde yaşatmaktır.

Merhabalar çapkın ve azgın aynı zamanda da çok cömert beyler, umarım beni beğenir ve yanıma gelmek istersiniz. İzmir Kiraz aktif pasif travestiler taraflarında seks konusundaki açlığınızı bastıracak bir hatun arıyorsanız ben kesinlikle doğru tercih olacağımdır.

Hastalık derecesinde etkili kadınlardan bir tanesi olarak anal ilişkiye açık değilim, yani arkadan dalmak yasak. İlişkide karşılıklı olarak zevk almamız için her ne kadar sağlıksız bir işlem olsa da kondom – prezervatif halk dilindeki ismiyle kılıf takma mecburiyeti yok.

Gerek telefonda gerekse yanıma geldiğinizde vereceğim eşsiz seks hizmetinin karşılığı konusunda pazarlık yapmayınız. Bu hem beni olaydan soğutur hem de benden alacağınız hizmetin kalitesini ciddi şekilde düşürür. Ben istiyorum ki size sevgilinizden ya da eşinizden bile daha istekli şekilde yaklaşayım. Ayrıca bu güne kadar yaşadığınız gerek güzel gerekse Kiraz yeni travestiler için kötü bütün cinsel deneyimleri benimle unutmanızı ve yeni bir sayfa açmayı çok isterim.

5 Şubat 2024 09:26

9113 days, 6 hours

Listing ID 55065c0a7ce16dbf

Yorumlar