Kars Sarıkamış Travesti Cansel

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Merhaba Kars travesti olarak hepinize selamlar Sarıkamış travesti ilanlarını gezen beyler şu anda benim sayfamdasınız. Şehrin en güzel ve alımlı Kars eve gelen travesti bayanına merhaba demek istemez misiniz. Sarıkamış eve gelen travesti olarak yanınıza gelmeyi ben çok isterim. Kars trans, ap cd lgbt gay gibi zevkleriniz ve tercihleriniz varsa beni aramanızı tavsiye ediyorum. Kars pasif travesti olarak size hizmet verdiğim gibi Kars aktif travesti olarak da beni kullanabilir ve kafanızda denemek istediğiniz fantezileri benimle yaşayabilirsiniz.

Sıcakkanlı ve kaprissiz bir bayan istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Benimle zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve bunun yanında da çok eğlenirsiniz. Herkes illa orijinal bayandan hoşlanacak diye bir kaide yok ya sizin tercihiniz benim gibilerse hiç çekinmeden ve gönül rahatlığı ile beni arayabilirsiniz. Merak etmeyin, birlikte yaşadıklarımız kesinlikle gizlilik çerçevesinde ve sır olarak kalacak bundan asla şüpheniz olmasın. Evime geldiğiniz andan ve çıktığınız zamana kadar her türlü güvenliğiniz benim teminatım altındadır. Yaşadığım yer şık ve konforlu olduğu kadar güvenilir ve sakin bir konumdadır. Var mısın bebeğim benimle bir çılgınlık yapmaya ve sekste tüm sınırları yıkmaya? Evet dediğini duyar gibi oluyorum ve ki gel günaha girelim.

Zaten artık neye elimizi atsak günah, yasak. Bari biz bunları umursamayalım da hayatımıza bakalım değil mi bize ne yasaktan günahtan. Benim hiç bir şey umurumda değil.

Yorumlar