Keçiören Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Tavsiye üzerine Ankara travestileri konulu buluşmalarda Ankara Keçiören travestileri numaraları ve ilanları sayesinde buluşmalara açık durumda bekliyorlar. Bu işte ilanımla yayındayım ve aramanızı bekliyorum. Hizmette sınır yok düsturunu benimsemiş bir kadınım, hal durum böyle olunca ister istemez anal grup ve cim cif de dahil olmak üzere her türlü zevki veriyorum. Bunlara ek olarak tüm özel fantezi hayal gücünüzü zorlamadan kurduğunuz bütün zevk dolu rüyaları gerçeğe dönüştürmek benim işim.

Ankara sadece pasif travesti arıyorsanız eğer, yağmurlu bu günlerde, şu an da bile hafif hafif yağıyor güzelce, bir kişi gelip de şunu yağmur yağarken becereyim demiyor. Ormanlık alanda çıplak bedenlerimiz yağmur altında ıslanırken, soğuktan birbirimize daha sıkı sarılırken güzel olmaz mıydı sizce de?

Bence çok güzel olurdu, Keçiören kendi evinde görüşen evi yeri olan travestiler için hem kendi evimde hem de otel ortamında sizlerle birlikte olabilirim. Tabi taksi ücreti dahil bazı ekstra ücretler konusunda anlaşabildiğimiz müddet. Eğlenmek ve eğlendirmek benim işim, zevk vermek konusundaki yeteneklerimi fark ettiğinizde benden kesinlikle bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz. Penisiniz her hareketlendiğinde bir kabarma hissettiğinizde azgınlığınızı dindirmesi için ilk beni arayacaksınız.

5 Şubat 2024 10:06

9113 days, 5 hours

Listing ID 80465c0aa189f201

Yorumlar