Kocaeli Gebze Travesti Perihan

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Gebze travesti Perihan ile tartışmasız en güzel ve hareketli Kocaeli travesti zamanlarını yaşayabilirsiniz. Gebze travestileri numaraları ilanları reklamları arasında tartışmasız ve buraların en meşhur travesti partneri herkesin bildiği üzere Gebze ap travesti numarası ilanıdır.

Ancak bu soygunda en saf olan Kocaeli ap travesti partnerlerden bir tanesidir. Çünkü ilk defe milli olacaktır daha önce hiçbir suça karışmamış hatta hiç yalan bile söylememiştir. Ailesi aynı şekilde mütevazı bir ailedir. Bunlar bu soygunu yapmaya karar verirler ancak suçu Gebze pasif numarası üstüne yıkmak için plan yapmışlardır. Planda bu arkadaşın parmak izini almış soygunun yapılacağı silahın tutmalarını bile sağlamıştır. Ceyhan ilk etapta bu durumu asla kabullenememiş hatta reddetmiştir. Ancak Gebze yeni travesti durumu çakmış ve bir şekilde ikna etmeye başarmıştır.

Tutmayın beni devam ediyorum, ve o büyük gün gelerek soygun olmuştur. Bütün suç Gebze yeri olan travesti üstüne yıkılarak hapse, diğer bankadaki güvenlik görevlisi mezara girmiştir. Buralarda böyle bir durumun olmayacağını, arkadaşlarının böyle bir işe karışacağını hiç düşünmemiştir. Ancak her sevgi ihanetle bittiği için acı gerçek ortaya çıkmıştır, ve bir kurban olarak seçilmiştir. Bu hikayenin sonunda kötüler kazanmış Ali ile Ceyhan evlenerek hayatlarına devam etmeyi başarmışlardır.

 

10 Nisan 2022 08:30

8227 days, 14 hours

Listing ID 3806251a6853d064

Yorumlar