Kuşadası Travestileri Müge

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Azgın Kuşadası travesti partner arıyorsanız eğer, Kuşadası yeni travesti seçeneğini değerlendirmeniz gerekiyor, ben Müge ve size sınırları zorlayarak seks yapma deneyimi sunmak için buradayım. İşini gerçek anlamdı profesyonel olarak yapan bir Aydın travesti kadın olarak, kalitesinden asla taviz vermeyen bir yapıya sahibim. Seks yaparken sizin gibi zevk aldığımı ve devamlı müşteri edinme amacında olduğumdan yanıma gelen beyleri kesinlikle mutlu etmeden yollamayan bir Kuşadası aktif pasif ap travesti kadın olarak sizleri çok seviyorum.

Hem benim çok sayıda erkekle birlikte olduğumdan, hem de sizi tanımadığımdan karşılıklı olarak sağlığımızı güvence altına almamız için ilişki esnasından kondom kullanımını şart koşuyorum. Lakin sakso yaparken ağzıma alırken prezervatif kullanmıyorum, bunun nedeni sizi daha istekli ve tahrik olmuş halde içime girmenizi sağlamaktır.

Bundan böyle benden başka bir hatuna gitmenizi istemiyorum, illaki azdıysanız ve bir kadına ihtiyacınız var ise benden daha iyisini zaten bulamazsınız. Ben iddialı ve işinde başarıya ulaşmış yedikleri Kuşadası evi olan travesti için otoban olacak bir kişiyim. Size böyle sevgili edasında hizmet verecek bir partner arıyorsanız benden istekli ve arzulusunu bulamayacağınızı bilmenizi istiyorum.

1 Şubat 2024 06:11

9003 days, 16 hours

Listing ID 7065bb3495c4e3e

Yorumlar