Lice Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Tatlı dili güler yüzlü bir Diyarbakır travesti ile tanışmak için tek yapmanız gereken Diyarbakır Lice travestileri aramasında çıkan bu sayfayı devamlı takip etmek olacaktır. Diyarbakır yeni travesti arıyorsanız ben kesinlikle ilk tercihiniz olmalıyım. İsmim Sofya, sarı saçlarım bayılacağınız büyük ve diri memelerim,  geniş kalçalarım ve azgın bedenimle siz Lice aktif pasif travesti arayan beylerin dertlerine derman olacağım.

Kendi  yerimde sizleri  ağırlıyorum,  anal yapmıyorum. Çok memnun kalacağınız bir kadınım, işimi keyifle ve zevkle yapıyorum. Seks benim için bir tutku ve bunu işime çok  iyi  yansıtıyorum. Kesinlikle benimle görüştüğünüze pişmanlık duymayacağınızı biliyorum, fiziğime ve ateşli seksime fazlasıyla güveniyorum. İşinde iddialı ateşli ve tutkulu bir Rus hatunla güzel zaman geçirmek isteyen beylerin bana ulaşmalarını bekliyorum.

Kendime ne kadar çok güvendiğimi bu yazdıklarımdan rahatlıkla anlayabilirsiniz. Birlikte olduğum beylere saat süre sınırlaması asla yapmıyorum. Havaların yağmurlu ve kapalı olduğu şu zamanlarda soğuktan korunmak için belki de en iyi yol benim koynuma girmek olmalıdır. Konyaaltı plajları benim gibi bir travesti partnerin bile kaldıramayacağı şekilde dalgalarla boğuşuyor.

6 Şubat 2024 13:09

9007 days, 18 hours

Listing ID 81465c0c56046192

Yorumlar