Malatya Battalgazi Travesti Sultan

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Çok çeşitli muhabbetlerin döndüğü Battalgazi travestileri hızla yükseliş halindeler, özellikle Malatya travestileri arayanlar için müthiş sonuçlar elde edeceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca otel ve güvenilir ev görüşmelerinizde kabul ediyorum. Güzel ve sıcacık saatleri kaliteli bir biçimde yaşamak istiyorsanız aramanız yeterlidir, benimle sınırsız bir biçimde iki sevgili gibi unutamayacağınız zaman içinde geçirebiliriz!

Ayrıca benim gibi hoş ve kaliteli olan bir kız arkadaşım daha var. Grup tekliflerine açığız, bu tarzda muhabbetler için ekstra ücret talep ettiğimi bilmenizi rica ediyorum. Böyle isim mi olurmuş demeyin, Battalgazi yeni travesti bayanların tadına bakmak için asla geç değildir unutmayın!

172 boyunda 52 kiloda beyaz tenli, kıvırcık saçlı son derece hoş ve bakımlı, çarpıcı vücut hatlarına sahip elit bir kadınım. Benimle görüşmek ve seks dolu anlar yaşamak isteyen elit beylerin aramalarını bekliyorum. Görüşmelerimi merkezde bulunan ofis biçimindeki evimde yapıyorum. Bacaklarımın arası açık sizi bekliyorum. İsim olayını bilmem ama böyle bir reklam ilan olmaz onu çok iyi biliyorum. Bu konuda hemen bir çalışma yapmaya karar verdim. Bu konuda bana daha fazla baskı yapmamanızı rica ediyorum, diyeceklerimi dikkatle dinleyerek seçenekleri düzenleyiniz.

12 Ocak 2024 15:50

9089 days, 6 hours

Listing ID 80965a15eb9ba277

Yorumlar