Maraş Dulkadiroğlu Travesti Kumru

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Kahramanmaraş travestileri içerisinde özellikle bir tanesi öne çıkmaktadır. Dulkadiroğlu travesti partner için numara bulmak ve azgınlığın önündeki son engeli aşmak hiç zor değil. Maraş yeni travesti arayan beyler bu siteden istedikleri hatuna ulaşabileceklerdir.

Selamlar Kahramanmaraş’ ın kibar beyleri ismim KUMRU. Sarışın görkemli fiziğe sahip 26 yaşında 1,65 boyunda 58 kiloda seksi ve bakımlı gördüğünüz zaman nefesinizi kesecek hoşluğa sahip bir hatun olarak siz beyleri hizmetlerim ile mest etmeye hazır ve arzulu  bir kadınım. Olabildiğince kendinize zaman ayırın ve benimle beraber vaktinizin nasıl geçtiğini anlamadan hayatınıza renk katın. Yalnızlığınıza neşe olmaya geldim. Hayatınıza anlam katmaya ve sizi sizden alıp zirvelere uçurmaya. Alışıla gelmemiş beraberlikler peşinde iseniz benimle tanışarak daha önce yaşamadığınız tarifi imkansız beraberliği yaşayıp birlikteliğimiz boyunca yaşadığımız hayattan zevk almanın tadını çıkara biliriz.

Siz karizmatik ve kibar beylerin arzularını kaliteli hizmetlerim ile yüzünüzün gülmesini ve hiç olmadığınız kadar mutlu ederek birlikteliğimizin keyfini çıkaracağız. Kafa dengi bir Dulkadiroğlu yeni travesti olarak anlaşabileceğiniz hanım hanımcık sıcak tavırlarımla sizi rahat ettirecek yabancılık çekmeden benimle geçireceğinizi biliyorum. Benimle zaman içerisinde gerçek anlamda mutluluğu hissedeceksiniz. İlişkilerimi asla oldu bitti olayına gelmeden alacağınız zevklerin yaşayacağınız tecrübelerin tadını dilediğiniz biçimde iştahlı ve karşılıklı haz alarak yaşamak isteyen bir kadınım. Daha önce benim gibi bir bayan ile birliktelik geçirmediğinizi belirmek isterim.

Kendine güvenen iddialı bir Kahramanmaraş aktif travesti kadınım ve partnerimi memnun etmek için tüm hünerlerimi sergilerim. Kesinlikle mutsuz bir biçimde katiyen göndermem ve benimle zaman geçiren beylerin unutamayacağı anlar olarak belleğinizde kalıcı kaliteli bir beraberlik geçire bileceğimizi buluşmalarımızı yaptığımızda anlayacak ve son derece mutlu olacaksınız. Fantezi arzularınızı kendinizin belirlediği ve istekli biçimde siz beyleri karşılayarak mutlu etmek isterim. Nasıl karşılanmak istiyor ve kendinizi nasıl mutlu görmek istiyor iseniz benimle paylaşarak sizi nasıl karşılamam gerekiyorsa o biçimde karşılayarak kusursuz bir gün geçirebiliriz. Siz beylerin aramasını bekliyorum ayrıntılar için lütfen elinizi telefonunuza atın.

13 Ocak 2024 10:37

8984 days, 17 hours

Listing ID 84665a2665d33de0

Yorumlar