Menemen Travesti Hazan

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Hatun dediğin İzmir travesti gibi hem seksi hem bakımlı hem de güzel olmalıdır. Her ne kadar sayıları yeterince çok olmasa da Menemen travesti partnerler de sonuçta harika varlıklar olarak kendilerini bu sektörde göstermektedirler. Selam Canlarım hepinizi en sonsuz arzularımla kucaklıyorum, gerçek bir Menemen aktif travesti bayan olarak selamlıyorum.

Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki buraya ne kelime söylersem hepsi doğru ve gerçek profilim. Beni değerleri ile karıştırmayın lütfen ben siteye ilan veren birçok İzmir yeni travesti bayan gibi başka sitelerden çalıntı, sahte resimler kullanmıyorum, burada yayınladığım resimlerin tamamı kendime aittir ve kısa bir süre önce çekilmiştir. Farkı yaşayacağınız ve kalitenin gerçek anlamını bulacağınız bir partner olarak zayıf bir bayan olduğumu resimlerinden de anlayacaksınız, eğer kilolu bayanlardan hoşlanmıyorsanız kesinlikle doğru bayanın profilindesiniz.

İlişkide sınır tanımayan partnerini mutlu etmek adına elinden gelen her şeyi yapan bir kadınım, bu nedenle de beraber olduğumuz süre içerisinde sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. En azından bir daha gelmek isterseniz tercihinizi tekrar benden yana kullanacağınızı düşünüyorum. Bir rüya gibi zaman geçirmek ve hayatın gerçek anlamını benimle birlikte öğrenmek isterseniz size sadece bir telefon kadar yakınım.

30 Ocak 2024 19:39

8998 days, 12 hours

Listing ID 45765b8e7a919621

Yorumlar