Mersin Akdeniz Travesti Gülşen

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Şüphesiz ki bu camiada bir Mersin travesti araması yapıldığında ilk karışınıza çıkacak site budur. Velhasıl kelam Mersin Akdeniz travesti numarası yada telefonları hususunda oral sekste iddiası olan bir partnerim. Sonuçta bu konuda kendine güvenen, size ilişkide en çok önem verdiğiniz olarak, bu fantezinizi en uç seviyede yaşatıyor. Mersin prezervatif kullanmayan travesti olarak da bu eylemi şapka kullanmadan, derin gırtlak ve dil darbeleriyle eyleme geçirmekten de, karşılıklı olarak keyif alıyor. Sekse başlamadan önce, ilk olarak sikinizi keyfe getiren bu kadının yaptıklarına inanamayacaksınız.

Sakso çekmek bir Akdeniz yeni travestiler bayanın olmazsa olmazıdır. Ama şunu bilim ki bu işi de her önüne gelen hakkı ile yapamaz. Bu iş bir sanattır ve bu sanatı icra etmek ne yazık ki her kadının harcı değil. Hepsi sekse başlamadan önce sizi yalamaya çalışacak ama, hangisi ne düzeyde iş bilir, işte o tartışmaya açık bir konu. Yine aşırı derecede uykum var ama ben burada size nelerden bahsediyorum değil mi. Yahu başlarım seksine de fantezisine de, canımdan bezdim yemin ederim.

Her gün tuhaf konular üzerine yoğunlaşıp da, size kendim bile hakim olmadığım konularda brifing vermek cidden bazen çok can sıkıcı oluyor. Neyse ki eninde sonunda bir içerik aklıma geliyor da burada yazıya dökülüyor beyler. Gecenin bu saati aklı penisinden başka bir yerde olmayan beylerin Tanrı yardımcısı olsun. Şimdi onun gönlünü yapmak için uğraşın durun bakalım. Bir de ne yapacağı da belli olmayan değişik bir organ.

Yorumlar