Orhaneli Travesti İdil

 

Report problem
Processing your request, Please wait....


Şu an size en iyi gelecek olan Bursa travesti partner benim, bunun bilincinde olarak Bursa Orhaneli travesti arayarak bu siteden gelen bir kişiye özellikle indirim uygulanabilir. Yukarıda belirttiğim gibi, mevcut zaman şartlarında bir Bursa genç travesti kız ile zaman geçirmek istiyorum. Anılarda güzel bir hatıra bırakacak kadar, seksi doruklarda ve imkansızı isteyecek derecede hazlar yaşayarak tatmak lazım. Bir bakıma görüşmenin ne kadar iyi gideceği her  zaman bize bağlıdır.

Biz erkekler bu işi yapan kadınlara hak ettikleri bedeli ödeyerek onları mutlu edebiliriz. Ben bir Bursa Orhaneli yeni travesti kadını aradığımda asla onunla pazarlık yapmam. Bu ondan alacağım hizmetin kalitesini ciddi şeklide düşürecektir.

Sizlere kendimden bahsedeceğim 25 yaşındayım 54 kilo ’yum 1.66 boyun ’dayım genç güzel bakımlı alımlı bir hatunum ve her türlü fanteziye hazır bir partnerim, sizlere çok size özel bir hizmet veriyorum benim farkımı yaşamak için benim buluşma numaramı arayıp benden buluşma alabilirsiniz hadi arayın bekliyorum. Sizler ile adres olarak çok rahat bulabileceğiniz kendi evimde ve otellerde görüşmelerimi yapıyorum. Sizin sağlığınıza ve kendi sağlığım adına görüşmelerde titizimdir.

15 Ocak 2024 11:09

8983 days, 12 hours

Listing ID 75365a51182ae3fb

Yorumlar