Pendik Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Tekrar harika bir İstanbul travesti ilanı ile birlikteyiz, söz gelimi bir Pendik travestileri aramasında bulundunuz ve azgın bir hatun ile güzel zaman geçirmek istiyorsunuz. Doğru adreste olduğunuzu size buradan yazarak teyit edebilirim, harika zaman geçirmeye hazırsanız başlıyoruz. Selam birbirinden elit ve değerli İstanbul Pendik yeni travesti arayan beyleri, sizlere sevgilerimi yolluyor ve aşk dolu öpücüklerimi yolluyorum.

Bir kere öncelikle bazı şeyleri kafanıza oturtmuş ve net olarak beni aramanızı çok isterim, bu nedenle de size kendimden, yaptıklarımdan ve olmazlarımdan bahsedeyim. Bunun sebebi, ne ile karşılaşacağınızı bilerek ve en önemlisi de isteklerinize karşılık verebileceğimi düşünüyorsanız o şekilde temasa geçerek yanıma gelin isterim. Özel zevklerinize hitaben Pendik aktif pasif ap travesti olarak ne aradığını iyi bilen kaliteli beylere çok iyi hizmet verebileceğimi düşünüyorum.

İstanbul genç travesti bayanlardan bu zamana kadar taleplerinizi karşılayamamış durumdaysanız bu nahoş durum bu gün benimle değişecek bu kesin. Sizleri ateşli ve haz dolu vücudumda ve şefkatli kollarımda huzura bugün erdireceğim. O kadar hoş sohbet ve sıcacık bir ilişki yaşayacağız ki, yanımdan ayrıldığınız zaman, günün bütün kötü enerji ve yorgunluğunu benimle birlikte atmış olarak yanından ayrılacaksınız.

İsmim Meltem, Pendik güzel kaliteli travesti olarak çok genç ve ateşli bir kadınım. Sınırları zorlamayı seven işinin ustası bir kadınım. Sizinle istediğiniz her zaman ve her yerde görüşme sağlayabilirim.

6 Şubat 2024 13:35

9114 days, 7 hours

Listing ID 76365c234381b309

Yorumlar