Sakarya Adapazarı Travesti Özlem

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Bu şehirde bugüne kadar gördüğünüz Sakarya travestileri arasında en güzelini sizlere sunmak için bulunuyoruz. Adapazarı travesti arayanlar için bir fırsat doğdu ve karşınızda bu şehrin en güzel hatunu bulunuyor. Kısacası Sakarya yeni travesti diye de tabir edebileceğimiz bu hatunlar. Kendi ülkelerinde erkekler yeterince iyi seks yapmadığından ve ekonomik olarak daha iyi şartlarda olmak istediklerinden buralara geliyorlar. Aklından bir sayı tut ve bana söyle, eğer bilebilirsem sana bedava girme hakkım olacak.

24 yaşındayım 1.75 boyunda 53 kiloda kumral bir kadınım alımlı güzel seksi vücut hatları oldukça düzgün bir bayanım. Sakarya aktif travestiler semtinde ikamet ediyorum. Görüşmelerimi genellikle ev ve otelde gerçekleştiriyorum bakımlı alımlı beyleri tercih ediyorum çünkü her şeyden önce temizlik gelir temiz bir bayanım temizliğe çok önem veriyorum asla oldu bittiyse getirmiyorum. Sizde benimle birlikte hem dertleşmek hem eğlenmek hem zevkin doruklarına çıkmak istiyorsanız lütfen beni arayın pişman olmazsınız.

Vaktiyle kimin aklına uyup böyle kısa ilanlar açtım anlayabilmiş değilim. Lakin eninde sonunda bize bir faydası dokunacaksa bunlara değinmek isterim.

Zevkine veren bir kadın daha denk gelmedi desem yalan olur, ben bir çok hatun ile ücret vermeden birlikte oluyorum. Ama benim bir ayrıcalığım var insanların işine geliyorum ve para kazandırıyorum. Menfaatler söz konusu olduğunda kadınlar ne kadar iyi davranır bir erkeğe bilemezsiniz.

16 Ocak 2024 08:58

9093 days, 6 hours

Listing ID 94565a64332592d6

Yorumlar