Şanlıurfa Aktif Travesti Melodi

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Memleketin en gözdesi Şanlıurfa travesti Melodi, size Şanlıurfa aktif travesti olarak hizmet vermeye, kaldığı yerden devam ediyor. Fazla güzel olan bu Şanlıurfa sınırsız travesti, yatakta çok hoş saatler geçirebilmeniz adına, her türlü hünerlerini sergilemeye her daim hazır.

Urfa travestileri denildiğinde merkezi konumlar civarından kendi resimleriyle ilan veren yeni travesti kızım. Henüz 19 yaşında, 53 kilo, 1.63 boyunda, zayıf ve seksi bir vücuda sahip, coşkulu, genç ve güzel bir kadınım. Görüşmelerimi konumla zorlanmadan çok rahat bulunabilecek kendi evimde yapıyorum. İlişki esnasında prezervatif kullanıyorum ve anal yapmıyorum. Burada gördüğünüz resimler kesinlikle bana aittir.

Ateşli ve seksi bir kızım sizinle geçireceği zamanın kesinlikle kıymetini bilen ve karşılıklı olarak zevk almasını seven bir hatunum. Bu nedenle kesinlikle beni bir kere ziyaret ettiğinizde yeniden yanıma geleceğiniz zamanı ile çekeceğinizin garantisini veriyorum. Benim gibi Urfa yeni travesti bayan la birlikte olmak isterseniz size bir telefon kadar yakınım.

Sizin için sevdiğiniz bir hobiyi gerçekleştirmekten çok daha öte bir şeydir bu tarz bir birlikteliği ve sizlere isteklerinizden ve umduğunuzdan fazlasını verebilmek için adeta çılgınlar gibi çırpınan bir kadının savaşı gibidir. Onun değerli misafirleri için kendince yarattığı mükemmel ve kusursuz ortam, kendince oluşturduğu güzellikler ve işin adabına uygun kitabına göre yapılması ve daha fazlasını içermektedir.

10 Ocak 2024 10:57

847 days, 6 hours

Listing ID 659659e1f593e2db

Yorumlar