Şile Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

İşi şansa bırakamayacak derecede güzel ve İstanbul Şile travestileri hakkında bildiklerimi anlatacak kadar açıklayıcı bir hareket olacaktır. İstanbul travestileri gerçekte ne kadar tatlı dilli olduklarını anlatmak için çaba sarf edecekken numaralarını burada paylaşarak müşterilerine ulaşmak gayreti göstermektedirler.

Artık kaliteli hatun aramak için internet ortamında site site gezmenize gerek kalmadı, ben sizlere sadece bir telefon kadar yakınım. 25 yaşında, minyon tipli, güzel ve seksi vücudu olan, yatakta istekli ve bir erkeği nasıl mutlu edeceğini kesinlikle bilen bir hatunum. Sizle birlikte iken geçirdiği zamandan keyif almaya bakan, kesinlikle problemsiz ve gereksiz nazı kaprisi olmayan bir kadınım. Sevimli, cana yakın ve güler yüzlü bir kadınım, benimle geçirdiğiniz zamanı uzun zaman unutamayacağınızı biliyorum.

Kaliteden anlayan ve hijyen şartlarını benimsemiş beyler tercihimdir. Karşılıklı olarak sağlığımız açısından korunmasız ilişkiye girmiyorum ve anal yapmıyorum. Bu iki konuda bana gereksiz baskı yapmazsanız size zevkle ve istekle hayatınızın en güzel anlarını yaşatabilirim. Bana dilediğiniz zaman aşağıdaki numaramdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için çekinmeden arayınız. Senin orada ne işin vardı, peki bunları hiç düşünmeden nasıl kelam edersin!

31 Ocak 2024 18:29

8999 days, 13 hours

Listing ID 62265ba8b208e957

Yorumlar