Silvan Travesti Kayra

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Sürprizlerle dolu bir birliktelik ve bunun yanında zevke keyfe doyacağınız bir hayat yaşamak isterseniz, müthiş özelikler ile Diyarbakır travestileri sizlerin aramasını bekliyorlar. Diyarbakır Silvan travestileri kendi evlerinde sizleri ağırlayabilirler ve isterseniz aralarında sizin yanınıza gelecek olanlarda mevcuttur.

Anal ve prezervatifsiz ilişkiye girmiyorum bu konularda gereksiz ısrarcı olmazsanız sevinirim. Benim farkımı yaşamadan bilemezseniz, işinde çok iddialım bir Diyarbakır ucuz travesti bayan olarak beni aramanızı bekliyorum. Aşağıdaki numarama tıklayarak bana whatsapp üzerinden direkt ulaşabilirsiniz.

Değerli arkadaşlarım, bu web sitesi tamamen Silvan yeni travesti bayanlara adanmış olsa da, her hâlükârda konu seks olduğu vakit başka türlü çalışmalar yapmakta da fayda görüyorum. İş bu sebeple yeni bir sitesini bu akşam yayın sürmeye karar verdim, isim ve kurulum derken bu akşamı bulur.

Lakin travesti olma hevesinde olan arkadaşlara bir iki konuda uyarmak istiyorum, sizi çağıracak olan kişiler 18 yaşında olmayacaklar ve bununla da geçtim değişik fanteziler için arayacaklar. Misal veriyorum biri arayacak diyecek ki gel bize birlikte takılalım hem beni hem kocamı düdükle. Şimdi senin miden bunu kaldırabilirse bu sektörde bir kariyer elbet yapabilirsin. Zaten genç güzel ya da seks konusunda aşırı uç istekleri olmayan birileri neden para vererek bir erkek tutmak istesinler ki! Lütfen biraz mantık çerçevesinde bu olaya bakınız. Herkese iyi günler dilerken sözlerime son veriyorum, kendinize iyi bakın.

27 Ocak 2024 07:02

9103 days, 21 hours

Listing ID 84565b4a2ed6801c

Yorumlar