Sultanhisar Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Aydın travesti ilanları konulu içeriklerimizde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Sultanhisar travestileri numaraları ilanları reklamları bulunuyor. Bu sitede yer alan hatunlar hem güzellik hem de yatakta verdikleri özel zevkler ile bir çok partnere fark atmaları ile ünlüdürler. Biraz yorgun biraz kırgın ama birazcık da hasta hallerimle bu yazıyı kaleme alıyorum. Bugün bir hatuna gittim, biraz hastayım ve ondan sebep ilk postada bile zorlandım, iş bu sebeple de bu mecburi yazıyı biraz erken bitirebilirim.

Bu arada arkadaşlar bazı marketlerde yılbaşı öncesi kondomlarda ciddi kampanyalar oldu. Bende bildiğin fırsatçılık ve stokçuluk yapıp en sevdiğim kaliteli markaların ultra ince prezervatiflerinden Aydın yeni travestiler ile kullanacağım ve bir müddet bana yetecek derecede aldım.

Kondom önemli bunu Sultanhisar aktif pasif travestiler ile bayanlarda da tavsiye ediyorum kullanın, bir iki derken alışırsınız. Lakin fazla ucuza kaçmayın birde geciktiricili falan girmeyin böyle şeylere. Kendine de zarar altındakine de zarar, zorlarken kalp krizi falan geçirir adam maazallah problem yani. Geçenlerde bir yanlışlıkla bilmeden kullandım oradan biliyorum.

Bir kahve koymuşum kendime, ama köpüğü ayarlayamadım, midemde kelebekler uçuşuyor. Bu yazıyı da bitirdikten sonra eve gidip play station oyun oynayacağım. Belki akşam bir keyfim yerinde olursa, çapkınlık yapmak için çıkabilirim, onun dışında dinlenme molası vereceğim. Bu gün artık yaramazlık yok, yeni kadınlarla takılmak istemek benim de hakkım lakin yapacak daha önemli işler var.

5 Şubat 2024 10:43

9112 days, 20 hours

Listing ID 97565c0ba45710dc

Yorumlar