Suruç Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

İmalı bir yaklaşım ile Şanlıurfa travesti kalitesini konuşturup, misafir edeceği bireylerin ortalığı karıştırmasına müsaade edecek bir durum yoktur. Bu hadsizlik için Şanlıurfa Suruç travestileri benim tarzımı iyi benimsemiş ve beyefendilere yakışan tarzları ile fanilikten uzak zevklere yakın olmalıdırlar.

Son zamanlarda buralarda Urfa travesti partner bayan bulmak zor olduğunu biliyorum. Hiç hesapta yoktu ihtiyaçtan vuku buldu diyerekten sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla sizlere en güzel seks hizmetini sunmak için buradayım. Öncelikle Urfa Suruç aktif pasif travesti olan bir travesti bayan tercih ettiğinizi düşünerek kendime rahat çalışabileceğim bir ortam hazırladım. Özellikle giriş çıkışı rahat, benim tadıma bakmak için yanıma geldiğinizde size hayırdır kime geldiniz şeklinde sorular sorulmayacak bir ortam olsun istedim.

Urfa yeri olan travesti bayan olarak bunları size özel olarak hazırladığımı belirtmek istiyorum. Benim yanıma geldiğinizde Suruç masöz travesti olarak bizi kimse rahatsız edemez, özel olarak duvarlara ses yalıtımı yaptım yani beni bağırta bağırta becerebilirsiniz kimseciklerin ruhu bile duymaz. Kusuruma bakmayın yazıyı yarım bırakıp bir hatunun yanına gitmem gerekti, beni bilen bilir kızlar çağırınca asla hayır diyemem. Neyse değerli arkadaşlar şu an için mevcut durumda bu sitede bir partner bulunmamaktadır.

31 Ocak 2024 19:10

9002 days, 17 hours

Listing ID 69465ba99a6e2aa4

Yorumlar