Tekirdağ Saray Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Bir zamanlar tanıdığım bir Tekirdağ travestileri vardı, güzel hatundu ve sağlam içerdi kendisi bir Tekirdağ Saray travestileri aramasında bulunmuş ve sonuçlarını bana iletmekte bir problem görmemişti. Tekirdağ aktif pasif travestiler arasında her zaman yerini edinmiş bir hatunun çıkıp geleceğini, tutuşmak için bir gerekçe icap edecektir.

Genç ve güzel bir hatunum ve yaşım oldukça genç, yani lolita escort kıvamında bir yapım var. Tekirdağ kaliteli travesti bayan kız arayışınıza hitaben buradaki bütün kızlardan daha azgın ve seks yapmayı seven bir hatunum. Sizlere özlemini duyduğunuz hareketli ve arzulu seks yaşamını isteyerek sunacak bir kadınım. Mucizeler yaratmayı seven bir yapım var, birlikte olduğum erkeğe hayatının en güzel anlarını yaşatıyorum.

Sekste sabır benim için çok önemli, sizi zevke getirmek ve erekte olmanıza yardım etmek için çaba sarf ediyorum. Arkadaşlar Tekirdağ yeni travesti arkadaşım çağırdı yani, yabancı bir hatuna gideceğim, kız hemen gel diyor, benim de bugün birlikte olduğum kız ateşimi tam söndüremedi. Bu nedenlerle bu yazıyı biraz erken kapatacağım. Sırf bir şeyler fazla olsun diye siz de bu ekonomik düzende oğlum o değil de bu döviz çok arttı canım çok sıkkın. Umarım biran önce her şey yoluna girer de biz de rahatça sakin kafayla seks yapmaya tekrar başlarız.

31 Ocak 2024 18:47

9002 days, 16 hours

Listing ID 80065ba9451e4d18

Yorumlar