Yatağan Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Ben gittim güzel bir yer ama Muğla travestileri arayanlar için değişik bir seçenek olarak turizm ilçelerinden ziyade Yatağan travestileri seçeneğini de deneyebilecekleri bir ortam düşünmek gerekiyor. Renkli bir hayat yaşamak ve karşılığını fazlasıyla vermek için, pozisyon zenginliği yaşayacağınız ve yatakta çılgınlar gibi seks yapacağınız bir hatunun bulunması çok önemlidir.

Merhaba çapkınlar, sizlerle güzel zaman geçirmek ve hayatınıza renk katmak için buradayım. İsmim Dilek, 29 yaşında, 60 kiloda ve 1,70 boyunda gördüğünüz anda hemen tahrik olacağınız ve biran önce yatağa atmak isteyeceğiniz yeni gözdenizim. Şu an için kendi yerim yok bu nedenle sizinle birlikteliklerimi otel ortamında veya sizin yanınıza, yerinize yanınıza gelerek yapıyorum. Muğla otel travesti tarzında bir hizmette bulunuyorum, lakin Yatağan yeni travesti olarak sizin yanınıza da rahatlıkla gelebilirim.

Asla nazı kaprisi olan sizi üzecek davranışlarda bulunan bir hatun olmadım, karşılıklı olarak keyif alarak birliktelik yaşamayı seviyorum. Bu nedenle benimle görüştükten sonra hiç bir pişmanlık duymayacaksınız ve gelecekte her azdığınızda eliniz telefona gittiğinde ilk benim numaramı çevireceksiniz. Sol bekte katkı verecek bir oyuncu bize hiç sıkıntı çıkartmayacaktır.

30 Ocak 2024 11:35

9107 days, 6 hours

Listing ID 9565b8be548e084

Yorumlar