Yeşilli Travesti

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Burada Mardin Yeşilli travestileri bulunmakta ve onların ilanlarına sadece Mardin travestileri kategorisindeki sayfamızdan ulaşabileceğinizi bilmenizi ummaktayız. Amacımız bulunduğunuz bölgeye en yakın Mardin yeni travestiler hakkında olan bilgileri sizlerle paylaşmaktır.

Erkekler nasıl beraber olacakları bayanı seçme hakkına sahiplerse, biz kadınların da aynı derece seçici olma hakkına sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu nedenle de telefonda ya da evime geldiğiniz zaman bir hareket ya da tavırlarınızdan hoşlanmazsam ilişkiyi sonlandıracağımdan hiç şüpheniz olmasın. İsmim Sema ve Mardin ap aktif pasif travesti olarak 24 yaşında genç bir kadınım. Yüzde yüz kendime ait ve yeni çekilmiş resimlerimle karşınızdayım. Kendi yerim var, sizleri şık ve konforlu dairemde seve seve ağırlamaktan zevk duyacağım. Eğer benim evime gelmek istemezseniz sizlerle otellerde de görüşme yapabilirim. Ayrıca şunu bilmenizi isterim ki ilişkide prezervatif İsteğe bağlıdır.

Mardin Yeşilli kendi evinde görüşen evi yeri olan travestiler konulu bu yazımda, ücret karşılığı ilişkiye gireceğiniz partneri seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım. Sorunları her zaman bildiğiniz yollardan değil, tatlı dilli ve güler yüzlü şekilde anlatırsanız daha mutlu ve memnun olacağınıza emin olabilirsiniz.

30 Ocak 2024 09:11

9001 days, 16 hours

Listing ID 60665b8ba3675c88

Yorumlar